вторник, 18 июня 2013 г.

Модуль 10. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені з’ясувати, що таке скафолдинг, а також мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме яким чином  відслідковувати прогрес навчання учнів, допомагати досліджувати інтернет-ресурси та  спрямовувати на ефективне спілкування. Самооцінювання з фасилітації дозволило замислитися над власними формами і методами викладання. Створення інформаційного ресурсу з фасилітації роботи учнів у проекті знову звернуло увагу на проект в цілому та дозволило усунути певні недоліки.

 Обговорення підсумків роботи на тренінгу показало, що завдяки логічно побудованій структурі навчання досягнуто дуже багато цілей, створенно безліч докуменьів, вдосконалено роботу з певними технологіями та засвоєні нові.

Робота продуктивна, спілкування ефективне, емоції позитивні, а головне є відповідь на ключове питання тренінгу:  Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів?

1 комментарий:

  1. Дякую за висловлені міркування. Якою Ви бачите свою роль у 10-ій версії програми? Що вона дала Вам особисто та дасть вашим студентам? Було б цікаво прочитати Ваш допис

    ОтветитьУдалить